Kim jesteśmy?

Firma Szajowski jest firmą rodzinną, której działalność rozpoczęła się w 1982 roku z inicjatywy Ryszarda Szajowskiego. Z czasem, do załogi dołączyli jego synowie: Maciej i Paweł.

Dzisiaj Firma Szajowski oferuje nie tylko usługi budowlane, ale również budowę i sprzedaż mieszkań oraz domów.

Poznaj nas
Example image

Firma budowlana

Świadczymy usługi budowlane dedykowane powierzchniom mieszkalnym i dużym przestrzeniom użytkowym. Wykonujemy kompleksowe wykończenia wnętrz bloków mieszkalnych: tynki, posadzki, izolacje termiczne i akustyczne, szpachle, malowanie.

Nasi pracownicy pracują na materiałach budowlanych sprawdzonych, polskich producentów, a ich kompetencje potwierdza certyfikat autoryzowanej firmy wykonawczej.

Example iconExample icon
Example image

Inwestycje mieszkaniowe

Znajomość rynku budowlanego i stabilne zaplecze finansowe, pozwalające na sprawną realizację inwestycji, zaprocentowały zaufaniem naszych klientów. Zajmujemy się budową oraz sprzedażą mieszkań i domów w spokojnych, komfortowych lokalizacjach.

Nasze inwestycje położone są w Chodzieży i okolicach. Staramy się, aby nasze budynki wpisywały się w bieżący krajobraz, oferując dostęp do zieleni, bez szkodliwej ingerencji w środowisko. Budujemy z pasją i perspektywą.

Example image
alt
Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej

Dofinansowanie: 88.235,68 zł

Wartość całkowita: 120.123,73 zł

Dofinansowanie: Fundusz Ubezpieczeń Społecznych

Krótki opis projektu: Ograniczenie obciążenia układu mięśniowo szkieletowego podczas ręcznych prac transportowych poprzez zakup urządzeń do transportu bliskiego, oraz zwiększenie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości poprzez zakup rusztowań jezdnych.

Data podpisania umowy: Styczeń 2024 r.